Привітання з Новим роком і Різдвом від ректора ОНМедУ Валерія Запорожана

Шановні викладачі, співробітники, студенти, аспіранти!

Щиро вітаю вас з Новим роком і Різдвом! Напередодні цих свят ми зазвичай підбиваємо підсумки, аналізуємо помилки, радіємо перемогам і мріємо, що прийдешній рік буде щедрим до нас.

2020-й видався для всього світу чи не найскладнішим в новітній історії. Глобальна пандемія стала викликом для всіх нас, вона не шкодує ані людей, ані економіки. Але навіть у найтемніші часи можна відшукати світло. Пандемія нагадала нам про справді важливі речі: цінувати і піклуватися один про одного, бути відповідальними, жити тут і зараз, радіти кожному дню. Вона привернула увагу всього людства до стану і проблем медицини та охорони здоров’я. Система витримала і, я переконаний, стала сильнішою. Людиною року, безперечно, став Лікар. Тисячі наших колег по всьому світу залишаються на передовій боротьби з небезпечним вірусом. Низький уклін вам за те, що рятуєте життя — найвищу цінність.

Для нас, великої родини Одеського національного медичного університету, цей рік став справді особливим. Наша Альма матер відсвяткувала 120-річчя. Університет зустрів ювілей сучасним, розвиненим та поважним в Україні та світі навчальним закладом. Це результат великої спільної роботи, за який не соромно перед нашими видатними вчителями. 2021-й стане для нашого університету роком сталого розвитку і трансформацій. Вони торкнуться всіх напрямків нашої діяльності та допоможуть нам утримувати лідерство, розвивати професійні зв’язки, гідно відповідати на виклики сьогодення.

Шановні колеги! Я щиро дякую вам за роботу. Без єднання та спільних щоденних зусиль ми б ніколи не були там, де є зараз. Працювати з вами завжди було і буде для мене великою честю. В новому році я бажаю вам і вашим близьким міцного здоров’я та здійснення мрій. Нехай ваші оселі будуть сповнені добробутом, злагодою і радістю. Миру нам та великих перемог!

З повагою, ректор ОНМедУ академік Валерій Запорожан