Привітання з Міжнародним жіночим днем

Від імені чоловічої половини колективу Одеського національного медичного університету та від себе особисто вітаю жінок із Міжнародним жіночим днем.

Шановні жінки — викладачки, лікарки, науковиці, студентки! Ви – душа і розум нашого університету, ви наповнюєте його змістом, примножуєте інтелектуальний і творчий потенціал, гідно презентуєте наш університет у світі. Ваші успіхи надихають, ваші розсудливість, справедливість і відданість справі захоплюють. Жінки традиційно обіймають керівні посади в ректораті, на факультетах і кафедрах. Із повною відповідальністю можу сказати: сильніших керівників годі й шукати.

Наші студентки — це завжди найвищі бали, найсильніші наукові роботи та найвищі місця на студентських олімпіадах. Ми пишаємося вашими успіхами і точно знаємо – з такою молоддю університет у надійних руках.

Особливі слова подяки та захоплення сьогодні хочеться адресувати всім Матерям України. Це найскладніша робота, в якій немає відпусток і перерв. І найвищий привілей — дарувати життя Людині. Низький Вам уклін!

Від щирого серця бажаю всім жінкам міцного здоров’я, щастя, поваги та успіхів у справі, якій ви себе присвятили. Талановиті та самодостатні ви завжди були і залишаєтеся взірцем мудрості та людяності. Нехай у серцях панує весна, ваші близькі будуть поруч, а всі мрії здійсняться, адже ви варті найкращого!

ректор ОНМедУ, голова Вченої ради, академік Валерій Запорожан