Шановні викладачі, науковці, співробітники, здобувачі освіти Одеського національного медичного університету!
Щиро вітаю вас із Днем Конституції України!
Конституція є не лише Основним Законом держави, а й символом нашої незалежності, демократії та прагнення до справедливості. Вона утверджує найвищу цінність людини, її права і свободи, визначає засади розвитку суспільства та держави.
Сьогодні, коли Україна мужньо відстоює свою свободу і право на власне майбутнє, ми особливо гостро усвідомлюємо значення конституційних принципів, заради яких борються наші захисники і захисниці. Наша єдність, відповідальність і відданість Україні є запорукою збереження демократичних цінностей та успішного розвитку держави.
Колектив Одеського національного медичного університету щодня робить свій внесок у зміцнення української освіти, науки та системи охорони здоров’я. Переконаний, що знання, професіоналізм і патріотизм нашої університетської спільноти сприятимуть розбудові сильної, сучасної та європейської України.
Бажаю всім миру, міцного здоров’я, добробуту, натхнення, нових професійних здобутків і незламної віри в Перемогу України!
Слава Україні!
В.о. ректора Одеського національного медичного університету, професор Станіслав Шнайдер