Поздоровлення випускникам ОНМедУ

Дорогі випускники!
Ось і промайнули непомітно ваші студентські роки. Настав день, коли ви отримаєте довгоочікувані дипломи… Більшість з вас присвятять себе практичній роботі, хтось займеться наукою. Країні потрібні тямущі практичні лікарі всіх спеціальностей, провізори, соціальні працівники, психологи; необхідні і талановиті вчені. Сподіваюсь, ваш вибір професії був не випадковим, і за час навчання в нашому університеті ви тільки зміцнилися в усвідомленні свого покликання.
Упевнений, час навчання в ОНМедУ ви згадуватимете з теплотою і часткою ностальгії, адже студентська пора для більшості випускників всіх вишів запам’ятовується як краща в житті.
При цьому не сумніваюся: кожний з вас розуміє, що для справжнього медика навчання із закінченням вишу не закінчується. Вчитися і працювати над собою необхідно все життя. Отримана в нашому університеті якісна освіта дозволить вам удосконалювати свою майстерність і в післядипломний період. Постійне спілкування зі спеціальною літературою, бажання бути в курсі всіх новин, пов’язаних з вашою професійною діяльністю (технологій, досягнень, винаходів), повинне стати вашою доброю щоденною звичкою. І робити це необхідно безперервно, удосконалюючи свої знання, накопичуючи особистий досвід. Прислухайтеся до порад своїх колег, не нехтуйте їхньою допомогою, підвищуйте рівень своєї кваліфікації на всіх можливих рівнях.
Пам’ятайте славетні сторінки історії та досягнення нашого університету — одного з найстаріших навчальних закладів України, відомого в багатьох країнах світу. В ОНМедУ безліч заслуг, нам є чим пишатися: державні нагороди, наукові відкриття і винаходи, передові технології та методики в навчанні, діагностиці й лікуванні… Імена багатьох вчених і наукові школи широко відомі не тільки в нашій країні, але і за її межами.
Вам, випускникам сотого, ювілейного випуску, належить примножувати надбання минулих років, накопичене попередніми поколіннями випускників нашого університету.
Неодмінно підтримуйте зв’язок з alma mater. Тут завжди будуть вам раді, якщо ви захочете продовжити свою освіту, пройти перепідготовку або підвищити кваліфікацію!
На завершення бажаю вам успіхів у всіх справах, і хай вас завжди супроводжує успіх. Ставте собі великі цілі, не бійтеся складних завдань — їх розв’язання додаватиме вам упевненості у власних силах і допоможе на шляху професійного зростання. Будьте щиросердними у взаєминах з колегами і людьми, які вам допомагають.
Ласкаво просимо в професію!

Т. в. о. ректора ОНМедУ Ю. В. Сухін