Попереджений – значить захищений!

22 лютого на базі спорткомплексу ОНМедУ відбувся науково-практичний семінар “День обізнаності щодо дифтерії”. Організаторами виступили члени СНТ, ТМВ, Студенської ради та Профспілки студентів ОНМедУ.

До участі у семінарі було запрошено викладачів університету, аби з науково-професійної точки зору пояснити студентам сутність проблеми епідемії дифтерії. Проте, було й згадано історичні моменти відкриття збудника, його поширення та відкриття анатоксину для захисту від небезпечної хвороби.

Вступна промова належала керівнику СНТ та ТМВ ОНМедУ, д. мед. н., професору Юшковській О. Г. Далі тему дифтерії розкривали завідувач кафедри інфекційних хвороб, д. мед. н, професор Чабан Т. В. та завідувач кафедри мікробіології, вірусології та імунології, к. мед. н., доцент Грузевський О. А. У порядку денному було заслухано багато цікавих доповідей студентів та інтернів. Аби підтверджувати свої знання на практиці, після доповідей відбувся масовий майстер клас «Забарвлення коринебактерії дифтерії по Нейссеру», де кожен учасник зміг потренуватися в галузі лабораторної діагностики дифтерії.

Наостанок учасникам було запропоновано взяти участь у науковому брейн-ринзі, аби кожен мав можливість продемонструвати власні знання з дифтеріїї. На семінарі панувала дружня атмосфера, а всі учасники отримали велике задоволення від участі у ньому. Завершальним етапом стало нагородження слухачів та відзначення їх почесними грамотами. Подібні семінари – це серйозний крок у майбутнє, де хворобу не потрібно лікувати, а лише достатньо попередити її появу. Сподіваємося побачити вас на наступних наукових зустрічах, що плануються в ОНМедУ.

Вот таким был наш сегодняшний "День информированности про дифтерию" в супер-креативном муви от нашего СНО и ОМУ через объектив талантливого режиссера-оператора Александры Гузик!

Опубліковано Olga Iushkovska 21 лютого 2018 р.