Подовжено безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів проекту Research4Life

На 2024 рік науковцям та студентам Одеського національного медичного університету  подовжено  безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів проекту Research4Life.

Більш ніж 15 видавців відкрили електронні колекції книг і журналів для користувачів ОНМедУ, зокрема, Elsevier; Springer Nature; John Wiley & Sons; Taylor & Francis; Emerald; Sage Publications; Oxford University Press; Cambridge University Press; IOP Publishing та інші.

Загальний об’єм контенту платформи складає майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних.

Науковці мають змогу отримати доступ до вмісту платформи Research4Life, звернувшися із запитом на адресу [email protected] для отримання інституційного логіну та паролю для входу.

Детальніше тут

Загальний перелік інформаційних міжнародних реурсів,

наданих для наукової та студенстької спільности ОНМедУ – див. тут