Подача оригіналів документів на місця державного замовлення закінчуються 2 серпня о 18 годині

14 липня 2021 року відповідно до Умов та правил прийому в Одеському національному медичному університеті розпочалась вступна кампанія.
До 18 години 23 липня абітурієнти мали можливість подати заяви на вступ за спеціальностями «Медицина», «Стоматологія» та «Фармація, промислова фармація».
Відповідальний секретар приймальної комісії ОНМедУ Е. С. Бурячківський зазначив: «Кількість заяв абітурієнтів дещо збільшилась на всі спеціальності порівняно з минулим роком. Серед вступників, як завжди, не тільки одесити. Бажають стати студентами ОНМедУ мешканці з різних областей України та з тимчасово окупованих територій. Найбільшим попитом в цьому році користувалися спеціальності «Медицина» та «Стоматологія». Сьогодні, 28 липня, нашим університетом, як і всіма закладами вищої освіти України, було отримано списки рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення. Нам виділено 302 місця за державним замовленням, з яких 300 місць на спеціальність 222 — «Медицина» та 2 місця на спеціальність 221 — «Стоматологія».
Нагадуємо вступникам, які рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення, що подача оригіналів документів для виконання умов зарахування закінчується 2 серпня о 18 годині.