Початок проекту «100 видатних випускників»

Починаємо цикл наших статей про «100 видатних випускників ОНМедУ».
Відкриває його лікар зі спортивної медицини та фізичної реабілітації вищої категорії, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри спортивної медицини, фізичної реабілітації, валеології та фізичного виховання Одеського національного медичного університету – Юшковська Ольга Геннадіївна.
Ольга Геннадіївна є автором понад 300 публікацій про спортивну медицину, фізичну реабілітацію та здоров’я, серед яких: підручники для студентів медвузів, монографії з реабілітації, програми для навчання студентів, патенти, авторські свідоцтва, велика кількість наукових статей і тез конференцій.
Ольга Юшковська ділиться накопиченими знаннями на власних лекціях і майстер-класах в Одесі, Києві та Львові. Вона є ідейним натхненником для багатьох людей. Ольга Геннадіївна популяризує в масах знання про здоровий спосіб життя, правильне харчування, функціональне і активне довголіття. За відданість своїй справі вона відзначена медаллю «За вірність професії», нагороджена орденом «Знак Пошани» від Національної медичної палати України, удостоєна звання «Надбання Одеси», а також є лауреатом премії «100 найвпливовіших жінок Одеського регіону» та членом «Європейської Асоціації ділових жінок », і це далеко не всі регалії випускниці нашого рідного ОНМедУ.
Від Студентського Самоврядування, Студенського Наукового Товариства та Товариства Молодих Вчених хочемо висловити окрему подяку за підтримку та допомогу на нашому шляху!