Перші результати конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» 2023/24

Днями були оприлюднені результати 1-го туру конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» 2023/24, на якому наш університет представляє здобувач 3 курсу медичного факультету № 1 Віталій Нігрецкул.

Дуже радісно, що Віталій отримав високу оцінку за цей етап. Крім того, він один з восьми здобувачів, які репрезентують на конкурсі одеські ЗВО.

Як повідомила науковий керівник здобувача, доцентка кафедри суспільних наук Олена Уварова, попереду ще складні випробування і багато хвилювань, але цей досвід є дуже важливим для подальших досягнень.

Віталій входить до складу наукової проблемної групи здобувачів «Імідж лікаря» на кафедрі суспільних наук, активно бере участь у конференціях та дослідженнях.

Бажаємо нових здобутків у науковій сфері Віталію Нігрецкулу та доцентці Олені Уваровій, які, у свою чергу, висловлюють величезну подяку керівництву університету за створення умов для навчання та саморозвитку!