Перше заняття в новому навчальному році

Історії ж бо пишуть на столі.
Ми ж пишем кров’ю на своїй землі…

Сьогодні по всій Україні перше заняття в закладах освіти почалося з вшанування захисників, які загинули в боротьбі за Незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

В ОНМедУ це заняття було особливим. Всі присутні спікери або працюють, або навчались, або навчаються в Одеському медичному.

Доцент кафедри суспільних наук, к.політ.н. КУЛАЧИНСЬКИЙ М. М. розповів про військові змагання за українську державність в історичному вимірі.

Після вшанування героїв минулого, слово надали героям сучасності. Про роботу своєї кафедри, розповів Панченко О. Є. – полковник медичної служби, доцент кафедри медицини катастроф та військової медицини ОНМедУ.

Найбільшу увагу присутніх привернув виступ і презентація «Перспективи розвитку воєнно-польової хірургії в умовах бойових дій» Герасименко О.С. Він є головним хірургом військового шпиталю, воює з 2014, після повномасштабного вторгнення постійно брав участь в організації та наданні хірургічної допомоги в військовому шпиталі Одеси, має чисельні медалі та грамоти від Верховної ради, нагороджений орденом Богдана Хмельницького 3-го ступеня.

В серцях відгукнулась емоційна, потужна доповідь випускника ОНМедУ, військового лікаря Бородецького А. В.

Своїми спогадами про початок повномасштабного вторгнення і перебування в епіцентрі бойових дій на Південному напрямку поділився здобувач  6-го курсу медичного факультету ОНМедУ, старший бойовий медик Бодя М. М.

Захід модерувала к.і.н., доцент кафедри суспільних наук – Подкупко Т. Л.

«Доки є небо синє,
доки серця палають.
Доки пшеницю сіють –
Герої не вмирають!»

Слава, шана і низький уклін нашим Героям!

Тетяна Леонідівна Подкупко,
кандидат історичних наук, доцент кафедри суспільних наук
Одеського національного медичного університету.