Переймаємо досвід європейських колег-реабілітологів

Днями завершилося міжнародне стажування українських фахівців реабілітації у клініках Словаччини та Німеччини, організоване Спілкою лікарів Карпатського регіону.

У складі делегації українських лікарів була завідувачка кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання та валеології Ольга Юшковська.

Зарубіжні колеги з радістю ділилися сучасними нароботками, проводили лекції професорів, навчальні майстер-класи з фізичної та реабілітаційної медицини, фізичної терапії, ерготерапії.

Нові набуті знання нададуть неоціненну підтримку у проведенні навчального процесу для студентів, інтернів, слухачів курсів підвищення кваліфікації, які проводяться на кафедрі нашого університету.

Також доречно нагадати, що співробітники кафедри зараз активно готуються до започаткування проведення навчання за спеціальністю “Терапія та реабілітація” на бакалаврському та магістерських рівнях.