ОНМедУ вдруге прийняв участь у міжнародній освітній виставці від Begin Group

Під егідою європейської організації Begin Group (Бегін груп), зі штаб квартирою у Берліні, кожні півроку у світі проходять міжнародні освітні виставки, до яких за результатами міжнародної співпраці з 2022 року приєдналася Україна.

Міжнародна компанія Begin Group є експертом освітнього ринку у сфері інформаційно-рекламних послуг провідних освітніх організацій з усього світу. Компанія проводить освітні виставки в онлайн та оффлайн форматах у регіонах Африки, Азії та Латинської Америки.

Серед претендентів презентувати свій виш запрошення отримали шість українських університетів, з них і Одеський національний медичний університет. Враховуючи, що Україна наразі воює з російським агресором, виборюючи свою незалежність і території, компанія Begin Group запропонувала українцям участь у міжнародному освітньому проєкті на безкоштовній основі.