Студенти ОНМедУ взяли участь у трансформаційній грі з розвитку підприємницьких навичок «Cash Flow»

У рамках проєкту HEI4Future студенти Одеського національного медичного університету взяли участь у трансформаційній грі з розвитку підприємницьких навичок.

Гра «Cash Flow» – це симулятор бізнес-середовища в форматі настільної гри. В основі полягає ідея відомого бізнесмена Роберта Кіосакі (автора книжок «Багатий Батько, Бідний Батько» і «Квадрант грошового потоку») навчити людей фінансової грамотності та інвестуванню через ігровий процес. Гра дозволяє будь-кому зрозуміти, що потрібно особисто йому для досягнення фінансового успіху в житті, навчає підприємницькому мисленню, конструктивної взаємодії, принципам прийняття рішень.

Трансформаційну гру на базі Інноваційного центру “Дизайн наукового мислення” ОНМедУ провів сертифікований тренер, викладач кафедри менеджменту охорони здоров’я ОНМедУ Олександр Жмай.