ОНМедУ прийняв участь в онлайн – нараді, яку провів Міністр охорони здоров’я Максим Степанов

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов провів онлайн – нараду із ректорами медичних університетів України

22 квітня, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов провів відеонараду з керівниками медичних навчальних закладів країни.

Від ОНМедУ у наряді прийняв участь в.о. ректора, професор Руслан Вастьянов.

Обговорювалися питання організації навчального процесу під час карантину, необхідності внесення змін до графіку випускних іспитів та тестувань студентів, проблеми діяльності клінічних кафедр університетів на базі медичних закладів, що виникли в результаті втілення з 1 квітня другого етапу медичної реформи. Окремо звучала тема участі підрозділів навчальних закладів, професорсько-викладацького складу, лікарів-інтернів та студентів-волонтерів у подоланні епідемії COVID-19.

Своїм баченням порушеної проблематики поділився ректор Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, академік НАМН України, професор Борис Зіменковський. До обговорення також долучилися ректор Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, академік НАМН України, професор Юрій Вороненко, ректор Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова, академік НАМН України професор Василь Мороз, ректор Запорізького державного медичного університету, професор Юрій Колесник та інші. У нараді також взяла участь заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

Підбиваючи підсумки розмови, міністр Максим Степанов пообіцяв ретельно проаналізувати усі почуті проблеми і зауваження та найближчим часом сприяти їх вирішенню.

Інформація з сайту Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького