Онлайн-зустріч з майбутніми фармацевтами

5 червня в рамках профорієнтаційної роботи відбулась онлайн-зустріч зі здобувачами освіти випускних курсів Ізмаїльського фахового медичного коледжу, організована деканатом фармацевтичного факультету.

Відповідальний секретар приймальної комісії доцент Г.Ф. Степанов розповів майбутнім абітурієнтам про правила прийому до ОНМедУ, про нововведення вступної кампанії 2023 року.

Декан фармацевтичного факультету д. фарм. н., професор Л. М. Унгурян  і представники фармацевтичного факультету розповіли про його історію й сьогодення, про спеціальності, які можна отримати, переваги навчання на денному і заочному відділеннях та перспективи здобуття професії.

Вони підкреслили, що професія фармацевта  нині дуже популярна і затребувана, і випускники факультету не тільки отримують глибокі знання, а й ніколи не залишаться без роботи.

Вихованці Ізмаїльського медколеджу виявили зацікавленість в навчанні на фармацевтичному факультеті й отриманні корисної та престижної професії.

Отож, правильного вам вибору життєвого шляху, дорогі випускники! До зустрічі в славетному ОНМедУ!