Однотижневий цикл тематичного удосконалення лікарів «Патологія дітей старшого віку» у малокомплектній групі

Кафедра педіатрії №1 з 12.10 по 19.10.2020 року провела однотижневий цикл тематичного удосконалення лікарів «Патологія дітей старшого віку» у малокомплектній групі.

Лікарі педіатри та сімейні лікарі отримали новітні знання з питань інтегрованого ведення поширених хвороб дитячого віку, больового синдрому, метаболічних розладів, перебігу коронавірусної інфекції у дітей. Зокрема, були освітлені проблеми діагностики дефектів обміну амінокислот, ліпідів, мукополісахаридів у дітей. Розглянуті питання дитячої ендокринології. Особливу увагу було приділено наданню невідкладної допомоги при цукровому діабеті у дітей. Опановані навички екстреної медичної допомоги з використанням стимуляційного обладнання. Проведено практикум з оцінки ЕКГ у дітей.

Кафедра педіатрії планує проведення циклів тематичного удосконалення на платній основі у листопаді 2020 року за темою «Актуальні проблеми патології дітей раннього віку». Запрошуємо до участі лікарів педіатрів, неонатологів, сімейних лікарів та лікарів інших спеціальностей.

У 2021 році кафедра педіатрії №1 планує проведення 7 циклів тематичного удосконалення за найбільш актуальними проблемами педіатрії, слідкуйте за подальшою інформацією на сайті ОНМедУ.

Для обов’язкового попереднього запису у групу та отримання більш детальної інформації звертатися за телефонами:

Сеньківська Людмила Іванівна +380679590334

Павлова Вікторія Володимирівна +380977765616

Шановні колеги!

Для зарахування у деканат Факультету післядипломної освіти необхідно надати перелік документів:

1. Заява (або клопотання лікувального закладу у разі оплати за рахунок бюджету)
  2. Ксерокопії:
  • Диплом
  • Сертифікат-спеціаліста (інтернатура або спеціалізація)
  • Трудова книжка, завірена відділом кадрів.

Кількість місць обмежена. У групі не більше 10 лікарів.

Учасникам ТУ будуть нараховані 25 балів безперервного професійного розвитку та наданий сертифікат ОНМедУ встановленого зразку згідно з Додатком 5 «Порядку проведення атестації лікарів», що затверджений наказом МОЗ України №446 від 22.02. 2019 р

Заняття будуть проводитись за адресою: м. Одеса, вул. Ак. Воробйова 3, КНП «ООДКЛ» ООР, кафедра педіатрії №1, 7-й поверх 9-ти поверхового будинку.

Чекаємо на Вас!