Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

8 травня, традиційно, на честь Дня Перемоги біля Пам‘ятника Скорботній матері, встановленому студентам, викладачам, лікарям — випускникам Одеського медичного інституту, що загинули в боях за Батьківщину, відбулося урочисте покладання квітів.
Керівництво, студенти та викладачі ОНМедУ схилили голови перед нашими попередниками, які змогли відстояти справжні цінності медицини, які були вірні її принципам до кінця.
У лікаря на фронті своя війна, ні з автоматом в руках, а зі скальпелем і ліками. Їх битва – за життя людей. І вона ведеться до самого кінця. Виконувати свій професійний обов’язок незалежно від труднощів і зовнішніх обставин – це, мабуть, найголовніший урок, який своїм великим служінням дали військові лікарі Великої Вітчизняної!
Ми пишаємося великим подвигом наших попередників.