Науково -практична конференція з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» (для студентів та молодих вчених)

Вельмишановні колеги!
Рада Студентського наукового товариства (СНТ) і Рада Товариства молодих вчених (ТМВ) Одеського національного медичного університету запрошують студентів та молодих вчених прийняти участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» (для студентів та молодих вчених), присвяченій 150-річчю з дня народження В. В. Вороніна, що відбудеться 9-10 квітня 2020 року.
В програмі конференції передбачено майстер-класи:
⦁ Майстер-клас «Серцево-легенева реанімація новонароджених» в сучасному симуляційному класі кафедри пропедевтики педіатрії на інноваційних симуляторах та манекенах.
⦁ Майстер-клас «Інтубація в педіатрії» в сучасному симуляційному класі кафедри пропедевтики педіатрії на інноваційних симуляторах та манекенах.
⦁ Майстер-клас «Конікотомія», «Плевральна пункція» у єдиному в Україні симуляційному центрі кафедри нормальної та патологічної клінічної анатомії за допомогою манекенів.
⦁ Майстер-клас «Невідкладні стани в терапії : інфаркт міокарда, набряк легень, анафілактичний шок» у єдиному в Україні симуляційному центрі кафедри нормальної та патологічної клінічної анатомії за допомогою новітнього робота