Наукові досягнення ОНМедУ у мировому цифровому просторі

Шановні колеги!

Нагадуємо, що Інституціональний репозиторій ОНМедУ (ІРОНМедУ) продовжує свою роботу.

На сьогоднішній день масив ІРОНМедУ складається з 7000 повнотекстових матеріалів у форматі PDF. Ми дякуємо співробітникам нашого університету за активну публікаційну діяльність.

Для просування контенту репозиторію в 2018 році, ІРОНМедУ був зареєстрований на платформі CORE (COnnecting REpositories, Великобританія), яка є найбільшою в світі колекцією дослідних робіт відкритого доступу. Мета проекту – об’єднання контентів Open Access і підтримка принципу Наука без кордонів.В даний час CORE містить понад 200 млн статей у відкритому доступі, зібраних від 10 243 імпортерів даних з усього світу, включаючи і репозиторій Одеського національного медичного університету. Таким чином, включення електронного контенту ІРОНМедУ в CORE виводить наукову комунікацію на новий рівень і надає доступ світовій академічній спільноті до результатів науково-дослідної та організаційної діяльності науковців ОНМедУ.

На сьогодні CORE включила 6 800 документів репозиторію ОНМедУ. Їх можна переглянути за посиланням.

Збір даних зі сховищ здійснюється цілодобово протягом 365 днів на рік. І на цьому етапі ми подолали ряд технічних труднощів, працюючи спільно з командою CORE. Ми дуже вдячні також за технічну підтримку і професійну допомогу інженеру-програмісту IT-відділу ОНМедУ Олександру Сумському.Це наша спільна перемога, ми вітаємо всіх.І нагадуємо, що Ви як і раніше можете розміщувати свої роботи шляхом самоархівування або відправляти їх на електронну адресу: [email protected].

Контакти ІРОНМЕДУ:  e-mail: [email protected] тел. 093-619-78-97 Галія Галіївна