Надано доступ до електронних книг повнотекстової бази даних ScienceDirect

УВАГА!

Відповідно до НАКАЗУ МОН України від  17.11.2020р. № 1426 з метою створення сприятливих умов для використання українськими вченими електронних ресурсів науково-технічної інформації та наукової літератури  науковцям і студентам Одеського національного медичного університету надано доступ до електронних книг повнотекстової бази даних ScienceDirect (понад 39 тис. електронних книг колекції All Access Books) – до грудня 2021 р.

ScienceDirect – одна з найбільших онлайн-колекцій опублікованих наукових досліджень, що містить понад 16 млн статей із 2,5 тис. журналів та 39 тис. книг.

Науковій спільноті ОНМедУ також пролонговано доступ до наукометричних баз Scopus та Web of Science Core Collection.

Нагадуємо, що для роботи з усіма контентами необхідно пройти просту процедуру регістрації у комп’ютерній мережі ІР  – діапазону Університету.

З усіма питаннями, що виникають, прохання звертатися

за телефоном 067 278 3169 Юрій Григорович