Міська лікарня Болграда запрошує інтернів ОНМедУ: потрібні хірурги, анестезіологи, реабілітологи та сімейні лікарі

Студенти та інтерни Одеського національного медичного університету завдяки департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА продовжують знайомство з медичними установами області.

Місяц тому майбутні лікарі побували в Арцизській міський лікарні та медичній лабораторії у Маяках. Цього разу студентів та інтернів ОНМедУ запросили в міську лікарню Болграда. І хоча лікарні виповнилося 150 років, керівники та персонал крокують в ногу з часом. Місцева влада та колектив докладають усіх зусиль для придбання новітнього обладнання та залучення молодих лікарів.

На сьогодні в лікарні діє кабінет телемедицини та сім відділень: терапевтичне, реанімаційне, хірургічне, неврологічне, дитяче, акушерсько-гінекологічне, інфекційне. В наявності 210 ліжок. В лікарні працюють 66 лікарів, але цього недостатньо. Тут потрібні хірурги, анестезіологи, реабілітологи та сімейні лікарі. Всім бажаючим пройти інтернатуру в міській лікарні Болграда буде надана квартира. Комунальні послуги сплачуються за рахунок міського бюджету.

Нещодавно лікарню очолив молодий і прогресивний лікар Віктор Дішлі: «У районній лікарні інтерн набагато швидше оволодіє спеціальністю, ніж у великому місті. До того ж у нього буде нове безкоштовне житло, що дасть змогу сконцентруватися на роботі та підвищенні своєї майстерності».

На роботу молодих фахівців запрошує і болградський міський  голова Сергій Димитрієв: «В найближчі 5 років у нашому місті медицина буде на першому плані. Ми зробимо все для того, щоб молоді лікарі залишалися у нас працювати і жити».