Меморіальний будинок-музей Володимира Петровича Філатова

Професія лікаря протягом всіх часів є престижною і важливою, адже як казав великий Гіпократ: «Лікування хвороби вимагає не тільки мистецтва лікаря та ліки, але також багато турбот і ласки по відношенню до хворого».

Ті, хто вивчає, або тільки мріє вивчати медицину, в Одеському національному медичному університеті, можуть особисто доторкнутися до історії вітчизняної медицини, ознайомитися з життям та діяльністю великих лікарів не тільки з підручників, та книжок. Наприклад, майбутні офтальмологи мають унікальну можливість займатися на кафедрі, яку заснував геніальний Володимир Філатов, побувати в операційній, де він провів безліч хірургічних втручань, пройтись коридорами інституту, який побудував Володимир Петрович, та відчути справжню філатівську атмосферу в Меморіальному Будинку-музеї лікаря.