Зустріч адміністрації університету з членами студентської ради ОНМедУ

21 лютого відбулась зустріч адміністрації університету – проректора з науково-педагогічної (науково-методичної) роботи Ульянова В. А., проректора з науково-педагогічної роботи (питань гуманітарної освіти та виховання) Талалаева К. А. – з членами студентської ради ОНМедУ Бахнюк К. Д., Кірчевою В.В., Мойсеєнко О. М, Лаври А.А., Шнайдер Д.С ..
Були розглянуті питання та зроблені висновки щодо мотивації студентів до навчання, допомоги і створенні поліпшених умов для підготовки студентів.

Студентська рада ОНМедУ за підтримки адміністрації університету розробить нові сучасні методи і способи, спрямовані на підвищення мотивації до навчання, проведе аналітичні та рейтингові підрахунки, що допоможе запобігти неприємних проблем, з якими можуть зіткнутися студенти.