«Медичний вояж» студентів ОНМедУ лікарнями регіону

Теорія невідривна від практики! Майбутні лікарі, що навчаються у найстарішому закладі вищої освіти держави — Одеському національному медичному університеті, здобувають не тільки теоретичні знання. Невід’ємною частиною процесу навчання студентів та інтернів є спостереження за роботою фахівців у клінічних умовах з метою вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок з надання медичної допомоги.

Також між Департаментом охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації та університетом розроблена стратегія щодо комунікації практикуючих лікарів зі студентами старших курсів та інтернами. Цей сумісний проєкт сприяє підвищенню професіоналізму майбутніх випускників та вирішить проблеми кадрового дефіциту.