Лекція про участь одеських медиків у боротьбі за українську незалежність на початку ХХ ст. проведена на кафедрі суспільних наук.

4 березня 2020 р. за ініціативи і організаційного сприяння завідувача кафедри суспільних наук, доцента Сікорської О.О. та доцента кафедри Уварової О.О. лекцію про участь одеських медиків у боротьбі за українську незалежність на початку ХХ ст. прочитав к.і.н., доцент кафедри історії України Одеського національного університету імені І.І.Мечникова, співробітник Одеського обласного Центру патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді Полторак В.М. Особливу увагу було приділено долям українських громадських діячів Івана Липи та Юрія Липи. Крім того, доцент Полторак В.М., який є відомим фахівцем у колі дослідників-краєзнавців, повідомив слухачам – студентам 5 групи 1 курсу медичного факультету № 2 – про історичне і природне багатство Одеси та Одещини.

Кафедра суспільних наук висловлює щиру вдячність лектору – к.і.н., доценту Полтораку В.М. та студентам за цікаву розмову.

Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Співробітники кафедри суспільних наук