Конкурс на короткострокове навчання в Литовському університеті наук про здоров’я (LSMU) 2024/2025

Шановні студенти!

Ми раді повідомити вам, що конкурс на короткострокове навчання в Литовському університеті наук про здоров’я (LSMU) 2024/2025 в рамках Литовської національної стипендіальної програми зараз ВІДКРИТИЙ.

Ви можете знайти всю інформацію про процес подачі заявки за наступним посиланням: https://studyin.lt/scholarships/short-term-studies/ .

Запрошуються студенти усіх рівнів, що навчаються за наступними програмами: медицина, одонтологія, фармація, ветеринарна медицина, харчові науки, сестринська справа, охорона здоров’я, психологія, тощо).

Останній термін подачі заявки – 15 КВІТНЯ 2024 року.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

Це не грант Erasmus+, а державна стипендія, і студенти повинні подати заявку онлайн до Національного агентства Литви: заповнити онлайн-форму заявки та додати необхідні документи.

Усі документи можна знайти на сторінці https://studyin.lt/scholarships/short-term-studies/

Щоб подати заявку, студентам потрібна УМОВНА УГОДА ПРО НАВЧАННЯ (CONDITIONAL LEARNING AGREEMENT (CLA)), підтверджена академічними координаторами LSMU. Для CLA інформацію про навчальні програми та навчальні плани, які ваші студенти можуть вибрати в LSMU, можна знайти за посиланням: https://lsmu.lt/en/for-students/academic-information/  у розділі ПЛАНИ НАВЧАННЯ (STUDY PLANS).

СТУДЕНТИ ПОВИННІ:

1) заповнити CLA;

2) отримати підписи від координатора факультету в рідному університеті;

3) надіслати CLA студентському координатору LSMU за програмами Erasmus Жидре Венгаліте (Žydrė Vengalytė): [email protected]  для затвердження координатором факультету LSMU.

ВАЖЛИВО: CLA є умовною, що означає, що можливі деякі зміни серед відібраних студентів після того, як розклад на 2024/2025 навчальний рік у LSMU буде встановлено.

З будь-яких питань щодо навчальних програм, навчальних планів, CLA, будь ласка, звертайтеся до Жидре: [email protected]

Із запитаннями щодо процесу подання звертайтеся до Августе Ялінскайте (Augustė Jalinskaitė): [email protected]