Колектив кафедри анестезіології, інтенсивної терапії і медицини невідкладних станів ОНМедУ вітає доцента Йовенко І.О. з ювілеєм 50 років.

Йовенко Ігор Олександрович — завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Медичного дому Odrex. Доцент Одеського національного медичного університету, автор і співавтор понад 160 публікацій в спеціалізованих медичних виданнях.

Народившись у Кропивницькому, він будував медичну практику у Дніпрі, де з 2010 займав посаду завідувача відділення інтенсивної терапії політравми у Дніпровській обласній клінічній лікарні ім. І.І. Мечникова.

Досвід роботи доктора Йовенко налічує 25 років та охоплює політравми, абдомінальну хірургію, судинну хірургію, травматологію і ортопедію, нейрохірургію, гінекологію, урологію, оториноларингологію, офтальмологію, мікрохірургію, пластичну хірургію, екстракорпоральну гемокорекцію.

Коли у 2014 розпочалась війна, та відбулися перші зіткнення у Маріуполі, до Дніпровської лікарні масово та щодня почали надходити військові із кульовими та мінно-вибуховими пораненнями. За весь час відділення Ігоря Олександровича прийняла дуже великий відсоток поранених бійців.

У 2019 лікар переїхав до Одеси, де розпочав роботу завідувачем відділення анестезіології та інтенсивної терапії в Odrex. Від початку пандемії COVID-19 Ігор Олександрович активно вивчав досвід та адаптував клінічні рекомендації іноземних колег разом з командою медичного центру, а згодом лікував перших важких пацієнтів.

З початку повномасштабного вторгнення Ігор Йовенко залишається в Одесі та продовжує лікувати надскладних пацієнтів.

Ігор Олександрович — анестезіолог вищої категорії, кандидат медичних наук за спеціальністю «Анестезіологія та інтенсивна терапія», Заслужений лікар України (Указ Президента України № 491/2015), лауреат державної стипендії видатним діячам охорони здоров’я (Указ Президента України № 457/2017).

Колектив пишається досягненнями і роботою Ігоря Олександровича.

Бажаємо міцного здоров’я і творчої наснаги!