Kick-off meeting Erasmus + project KA2 CBHE SimS «Simulation medicine and Scenario-based learning for emergency care»

20-21 березня 2023 року представники Одеського національного медичного університету взяли участь у kick-off meeting Erasmus + project KA2 CBHE SimS «Simulation medicine and Scenario-based learning for emergency care» (Симуляційна медицина та сценарій-орієнтоване навчання з невідкладної допомоги). Цього року за результатами Erasmus + конкурсу Університет став учасником проєкту, координатором якого є Буковинський державний медичний університет.

Проєкт SimS спрямований на  вдосконалення якості системи навчання з надання невідкладної медичної допомоги через поєднання Європейського й українського досвіду сценарій-орієнтовного навчання та симуляційної медицини.

Під час стартової зустрічі були визначені ролі у реалізації проєкту, учасники затвердили логотип і макет веб-сайту та обговорили план майбутньої роботи.

Сподіваємося на подальшу плідну роботу у межах цього проєкту!