Ювілейна конференція, присвячена 120-річчю кафедри акушерства та гінекології ОНМедУ

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Нагадуємо, що в  Одеському національному медичному університеті  9-10 вересня 2022 р. відбудеться «Ювілейна конференція, присвячена 120-річчю кафедри акушерства та гінекології ОНМедУ».

Програма конференції – див. посилання на картку заходу

В програмі:
– Питання організації і вдосконалення освітнього процесу: історичні здобутки, міжнародний досвід та перспективи в умовах новітніх викликів,
– Інноваційні хірургічні технології в акушерсько-гінекологічній практиці, роботична хірургія,
– Дискусійні питання і сучасні стандарти ведення хворих з найбільш актуальними захворюваннями в акушерстві та гінекології.
В рамках конференції планується проведення тренінгів

Картка заходу→

Форма проведення: online/offline

 Інформація для учасників:

Офіційні мови конференції:   українська, англійська

Форми участі:

  • Усна доповідь
  • Вільний слухач

Регламент  доповідей:
Усна доповідь- до 15 хв
Участь в обговоренні – до 5 хв

Місце  проведення конференції: Одеський національний медичний університет МОЗ України, вул.Пастера, 9, м. Одеса,  Аудиторія кафедри акушерства та гінекології

Участь у конференції – безкоштовна. Учасники, що зареєструвалися на конференцію, отримають сертифікати встановленого зразка, що надають певну кількість балів до безперервної професійної освіти згідно до Наказу МОЗ України від 18.08.2021 №1753 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 22 лютого 2019 року № 446 «Порядок проведення атестації лікарів» (Слухач- 10 балів БПР, доповідач – 30 балів, учасник тренінга- 15 балів).

Попередня реєстрація  проводиться в режимі онлайн за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1hwiaOI6FlC76tt2PEJMtLdUxfGdXC4iyps3wfnq-8k0/edit?usp=sharing.

До участі запрошуються  фахівці з акушерства та гінекології,  хірургії, анестезіології, сімейної медицини, онкогінекології, організації охорони здоров’я, представники профільних кафедр медичних університетів, академій та інститутів МОЗ та НАМН України, та усі зацікавлені фахівці, студенти, інтерни, аспіранти, клінічні ординатори.