ІНСТРУКЦІЯ ТА ПАМ’ЯТКА ДЛЯ СТУДЕНТІВ ОНМеДУ

ІНСТРУКЦІЯ

щодо посилення дезінфекційного режиму в гуртожитках і наявних адміністративно-господарських приміщеннях ОНМедУ на період епідемічної загрози щодо коронавірусної інфекції

1. Прибирання в гуртожитках здійснюється тільки із застосуванням дезінфекційних засобів, згідно з наказом МОЗ України № 663 від 13.03.2020.
  2. Прибирання в гуртожитках відбувається щонайменше тричі на добу.
  3. Технічному персоналу гуртожитків кожні три години із застосуванням дезінфекційних розчинів обробляти поверхні предметів загального користування, а саме: дверні ручки, сходові поручні, вмикачі, поверхні газових плит, поверхні столів на кухнях, підвіконня тощо.
  4. Постійно провітрювати приміщення. Режим провітрювання 10 хвилин протягом кожної години в коридорах, кімнатах, крім часу для сну.
  5. Технічному персоналу своєчасно викидати сміття.
  6. Студентам використовувати кишенькові антисептики під час торкання поверхонь загального користування, в громадських місцях, у транспорті, щоб убезпечитися від занесення збудника забрудненими руками в разі випадкового доторку.
  7. Технічному персоналу гуртожитків підтримувати функціонування дезінфекційних килимків, постійно (кожні дві години) зволожувати їх дезінфекційним розчином.
  8. Дезінфекційні килимки повинні бути розміщені перед входом: до гуртожитку, до туалетних кімнат, на кухні, до ізолятора, бажано: до кімнат студентів.