Європейський конкурс MSCA (Акція Марії Складовської Кюрі) для українських дослідників

Шановні викладачі, науковці та аспіранти,

У межах заходів ЄС у відповідь на вторгнення Російської Федерації в Україну оголошується нова цільова стипендіальна програма MSCA4Ukraine на підтримку дослідників-переселенців із України. Ця підтримка дасть змогу дослідникам-переселенцям продовжувати роботу в академічних і неакадемічних організаціях у державах-членах ЄС і в асоційованих країнах програми ЄС «Горизонт Європа» (Horizon Europe), зберігаючи зв’язки з дослідницькими та інноваційними спільнотами в Україні. Ця програма також може сприяти реінтеграції дослідників в Україні, щоб запобігти постійному «відтоку мізків» через еміграцію науковців, якщо будуть забезпечені умови для їхнього безпечного повернення, а також впливати на зміцнення українського університетського та науково-дослідницького сектора, його співпраці та обміну з міжнародною науковою спільнотою.

У рамках цієї ініціативи Інститут біомедичних досліджень м. Малага (Іспанія) оголосив спеціальні конкурси на підтримку постдокторантів біомедиків. Це є чудовою нагодою для співпраці в поточній ситуації конфлікту, з якою стикаються наші науковці, дієва підтримка наших наукових досліджень під час конфлікту та отримання нових знань.

Тут ви можете знайти інформацію про конкурс: MSCA4Ukraine (sareurope.eu)

Тут ви можете знайти інформацію про Інститут біомедичних досліджень м. Малага: https://www.ibima.eu/

Долучайтесь до співпраці з іспанськими передовими дослідниками в галузі біомедицини для створення чудових проектів, які принесуть користь Іспанії та Україні в майбутньому.

Якщо у вас є будь-які цікаві дослідження та питання щодо надання пропозиції, будь ласка, перевірте їх відповідність вимогам і зв’яжіться з Інститутом біомедичних досліджень м. Малага, надіславши резюме  з максимально можливою кількістю інформації до 20 жовтня.

Контактна особа: Aitor Rando (International Projects Office)

Email: aitor.rando@ibima.eu

Phone: +34 683 65 52 28

http:/www.ibima.eu

Перевіряйте профілі супервайзерів програми на платформі MSCA: https://msca.b2match.io/