Idеa Jam «ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ В МЕДИЦИНІ»

11 листопада в стінах Одеського національного медичного університету керівник Центру Наталя Гребенник провела зустріч, яка зібрала понад півсотні учасників, зокрема студентів, аспірантів та викладачів, для участі в інноваційному заході – Idea Jam.

🧠 У просторі знань та інновацій, шість команд мали за мету протягом інтенсивних п’яти годин розробити проекти, які втілюють новітні технології в практику медичної галузі. Цей захід став яскравим прикладом того, як спільні зусилля та обмін ідеями можуть призвести до створення проривних рішень.

🤖 Олександр Жмай, аспірант ОНМедУ та експерт у сфері штучного інтелекту, пролив світло на безмежні можливості AI у медицині. Він розкрив потенційну роль AI у різних сферах життя, а також виклики, які стоять перед науковцями та медиками при інтеграції цих технологій у повсякденну медичну практику.

🎲 Гліб Максименко, CEO G*Incubator, підняв командний дух до нових висот, провівши ряд комунікаційних ігор, які допомогли учасникам згуртуватися, краще зрозуміти одне одного та вдосконалити свої колаборативні навички.

💡 В результаті інтенсивної та плідної роботи, команди представили інноваційні концепції, які мають потенціал змінити майбутнє медицини. Ці проекти невдовзі будуть опрацьовані детальніше з можливістю подальшої реалізації.

🔥 Ми пишаємося кожним учасником, який вніс свій вклад у цей захід і дякуємо всім, хто допоміг організувати та провести цю незабутню подію. Слідкуйте за нашими оновленнями, щоб не пропустити наступні інноваційні зустрічі!