HEI4Future 3rd Project Meeting

24 та 25 травня 2023 р. проректор з перспективного розвитку ОНМедУ Вікторія Борщ і пом. ректора з міжнародної роботи Ірина Савченко відвідали м.Ольборг (Данія) для участі у щорічній зустрічі партнерської групи проекту HEI4Future. Присутні на зустрічі ділились досвідом проведення ефективних заходів та планами на 2023 рік.

Ця цікава ініціатива Європейського Інституту Інновацій та Технологій (EIIT) направлена на пошук інноваційних ідей, втілення їх у життя та розвиток підприємницьких навичок у студентів, аспірантів, викладачів, науковців для підвищення ролі ОНМедУ на міжнародній арені та розширення можливостей і компетентності університету в освітній та науково-дослідницькій сферах.

Протягом 2х напружених днів учасники зустрічі обговорювали робочі пакети проєкту: координація та менеджмент, підтримка бізнес-інновацій, покращення відносин «університет-компанія» для розвитку відкритих інноваційних ідей, та інших.

Окрім активної участі в усіх робочих пакетах, в плани нашого університету в рамках проєкту входить створення так званих інноваційних груп (Innovation Groups), що покликані сприяти оновленню і розвитку та підтримувати прогресивні зміни в академічному та науковому просторі університету.

Заплановано створення необхідних умов для роботи постійної так званої «Живої лабораторії» (Living Lab) для безперервного вивчення впливу інноваційних процесів на екосистему університету, а також відкриття в перспективі офісу трансферу знань.

Під час зустрічі ще раз відмітили активну участь ОНМедУ в міжнародному хакатоні Hackathon4Future, в якому одна із команд нашого університету перемогла в номінації «Найперспективніша ідея». Команда отримає доступ до програми підтримки стартапів (Startup support program).

Дізнайтесь детальніше про проєкт HEI4Future на сайті https://www.hei4future.eu/

Продовжуємо працювати і творити майбутнє!