Грант для студентів Одеського національного медичного університету

Запрошуємо студентів Одеського національного медичного університету взяти участь у соціальній програмі Scholarship.
Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 8 номінацій:

27 000 грн. – Переглянути умови проєкту (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])
35 000 грн. – Переглянути умови проєкту (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])
18 000 грн. – Переглянути умови проєкту (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])
30 000 грн. – Переглянути умови проєкту (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])
20 000 грн. – Переглянути умови проєкту (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])
32 000 грн. – Переглянути умови проєкту (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])
44 000 грн. – Переглянути умови проєкту (запитання та роботи надсилати на пошту: [email protected])

Участь повністю безкоштовна.
Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів.