Дорогі колеги, студенти, одесити!

Щиро вітаю вас з Днем міста Одеса! Чорноморська перлина, гордість України та абсолютно унікальне місто. Відоме своєю історією, колоритом і, звісно, людьми. Одесити — творчі та висококультурні. Весь світ знає Одесу по особливому, живому гумору. А це — кращий показник людського інтелекту. Все в Одесі просякнуте любов’ю до життя, радістю і творчістю.
Говорячи про Одесу, неможливо не сказати про Одеський національний медичний університет. Він відігравав і відіграє важливу роль в житті міста. Університету 120 років. Видатні вчені, перші медичні наукові школи, перші клініки — все це народжувалося саме тут. Університет розташований в центрі міста — в центрі географічному та інтелектуальному. 140 професорів, 400 доцентів, 1500 викладачів, 10 тисяч студентів. З них чимало одеситів, талановитих і активних представників свого міста.
Я фанат Одеси і нашого університету. В Одесі я народився і виріс. В університеті — провів все творче і наукове життя, починаючи з 1 курсу. Пишаюся бути одеситом, пишаюся званням почесного громадянина міста. В цей теплий і радісний день я можу побажати Одесі головного. Рідне місто, живи і процвітай!

З повагою, голова Вченої ради ОНМедУ
академік Валерій Запорожан