Долучайтеся до кібервійськ поліції!

В Одеському національному медичному університеті відбулася зустріч представника Управління протидії кіберзлочину в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України зі здобувачами вищої освіти.

Студентам було презентовано проєкт «MRIYA», який створено для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів.

Основна мета – знищення російських осередків в інтернеті, зменшення рівня кібербулінгу та цькування, протидія наркотикам та шахрайству, просвіта населення щодо інформаційної безпеки, залучення та мотивація громадян до активної громадської позиції.

Розробники, а також велика кількість небайдужих громадян перетворили проєкт «MRIYA» у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіапросторі.

На сьогодні – це  найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті.

Проєкт має офіційний сайт. Основою проєкту є телеграм-бот @stopdrugsbot. Він створений та успішно працює задля повідомлення про виявлені  ворожі ресурси, які потім кіберполіцейські публікують на відповідному телеграм-каналі StopRussia|MRIYA задля направлення на них скарг та подальшого блокування.

Чат-бот працює досить просто. Потрібно лише підписатися на цей канал та надсилати адміністраторам сервісів скарги на відповідні ресурси, на яких вони розміщуються (телеграм, ютуб, тік-ток, твітер тощо).

Спільнота StopRussia|MRIYA у телеграм-каналі охоплює вже понад 280 000 користувачів. Чим більше однодумців на каналі, тим більше скарг буде направлено службам технічної підтримки соціальних мереж, інтернет-месенджерів тощо, тим вища вірогідність того, що вони будуть заблоковані.

Для протистояння  пропаганді рф в інформаційному просторі приєднуйтесь  до проєкту “StopRussia|MRIYA” в Telegram

https://t.me/stopdrugsbot 

https://t.me/stoprussiachannel

https://t.me/ukraine_avanger_bot

Долучайтеся до кібервійськ поліції!

«Мрія» – інформаційна кампанія протидії шахрайству та скорочений курс з кібербезпеки