Державна атестація на стоматологічному факультеті

Державна атестація на стоматологічному факультеті проходить у два етапи: перший – 30.05.19 відбулося тестування «Крок-2», результати якого поки що невідомі, а другий – з 3.06.19 по 11.06.19 – практично-орієнтований державний іспит. В цьому році другий етап проходить на базі Обласної стоматологічної поліклініки. Стоматологічні кафедри забезпечили проведення іспиту всіма необхідними наочними та методичними матеріалами. На практичній частині іспиту наші випускники мають продемонструвати свої мануальні навички на фантомах чи імітаторах, або скласти алгоритм діагностичного пошуку реального пацієнта, а також виконати розв’язання ситуаційного завдання, що не передбачене наявністю хворого. Незважаючи на складні умови в університеті в цьому році, наші студенти отримали необхідну підготовку у повному обсязі, а Державні іспити почалися своєчасно та проходять на високому методичному рівні.