Департамент охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації висловив подяку студентам ОНМедУ

Студенти ОНмедУ медичних, фармацевтичного та стоматологічного факультетів одержали Подяку від Департамента охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації за участь у проведенні вакцинальної кампанії проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Одеського регіону та з нагоди Дня медичного працівника.

Як зазначила раніше директорка Департаменту охорони здоров’я ООДА Н. В. Одарій-Захар’єва, спільна робота з майбутніми лікарями, студентами ОНМедУ, які як волонтери приєдналися до масової вакцинації населення, є дуже важливою в реалізації програм імунопрофілактики.