ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Після багатьох змістовних екскурсій, в ході яких майбутні абітурієнти ознайомилися з різними локаціями університету, 21 січня  в режимі онлайн пройшов День відкритих дверей.

Проводив цю зустріч відповідальний секретар Приймальної комісії доцент Г. Ф. Степанов.

З вітальним словом до випускників шкіл звернулися ректор ОНМедУ академік В. М. Запорожан і перший заступник голови  Одеської обласної держадміністрації, колишній випускник Одеського медичного інституту Б. О. Волошенков.

На онлайн-зустрічі були присутні проректор з науково-педагогічної роботи В. Г. Марічереда, декани медичних факультетів С. Г. Котюжинська та Д. М. Давидов, міжнародного факультету Е. С. Бурячківський, стоматологічного факультету — В. В. Вальда, зав. кафедри організації та економіки фармації Л. М. Унгурян.

Доцент кафедри суспільних наук О. О. Уварова зробила для майбутніх абітурієнтів цікавий історичний екскурс під назвою «На плечах гігантів», в якому висвітлила етапи розвитку медичної освіти в Одесі від медичного факультету Новоросійського університету до медичного інституту й ОНМедУ, ознайомила з науковими школами та видатними постатями вчених в різних галузях медицини, перспективами розвитку університету, який є членом Асоціації європейських університетів з величезним науковим і педагогічним потенціалом.

Про впровадження інформаційних технологій в освітній процес розповів начальник Навчально-виробничого комплексу інноваційних технологій навчання Ю. Ю. Петровський.

Перед випускниками шкіл виступили кращі студенти ОНМедУ — студентка 4-го курсу МФ-1, голова студентської профспілки, член Молодіжної ради Одеси Валерія Ладижинська, голова Студентського самоврядування, студентка 5-го курсу стоматологічного факультету, стипендіат Президента України Анастасія Громадченко, студентка 4-го курсу фармацевтичного факультету, голова Студентського самоврядування факультету Карина Степаненко. Для майбутніх абітурієнтів вони стали прикладом навчання та суспільної роботи.

Г. Ф. Степанов ознайомив з особливостями вступної кампанії 2022 року та відповів на численні питання майбутніх абітурієнтів.

Знайомство з ОНМедУ на цьому не завершується, попереду ще багато зустрічей. Про подальші плани розповіла проректор з перспективного розвитку В. І. Борщ. На лютий та кінець березня заплановані нові екскурсії університетом, а також весняна Школа юного медика.

Отож, до нових зустрічей, дорогі школярі! І не тільки тепер, а й, сподіваємося, восени 2022 року.