“День відкритих дверей – 2023” в ОНМедУ

Шановні вступники!

Одеський національний медичний університет запрошує вас на «День відкритих дверей», який проходитиме протягом двох днів поспіль.

29 березня 2023 року о 14:00 відбудеться зустріч в ОНЛАЙН форматі  з адміністрацією ОНМедУ, працівниками приймальної комісії, деканами факультетів, студентами та інтернами нашого університету. Під час проведення заходу ви зможете ознайомитися зі спеціальностями, за якими проводиться вступ, умовами навчання в університеті, отримати консультації з питань правил прийому та відповіді на всі ваші запитання.

Запитання просимо надсилати на пошту приймальної комісії [email protected] до 14:00 28 березня 2023 року.

Посилання на трансляцію в YOUTUBE: https://youtube.com/live/b5U7p52KGz4

30 березня 2023 року об 11:00 планується проведення ознайомчих екскурсій деякими підрозділами університету. Учасникам заходу буде запропоновано відвідати інноваційний навчальний симуляційний центр і науково-дослідну лабораторію університету та ознайомитись з їхньою діяльністю. Під час екскурсії ви зможете особисто попрацювати на симуляторах, муляжах і лабораторному обладнанні. Також передбачено ознайомлення майбутніх абітурієнтів з унікальними експонатами університетських музеїв анатомії та патологічної анатомії.

Місце початкового збору – спортивний комплекс ОНМедУ (Валіховський пров., 3)

Слідкуйте за нашими анонсами.

Ласкаво просимо!