«Актуальні питання первинної педіатричної допомоги»: чергове засідання Одеської Асоціації лікарів-педіатрів і неонатологів

Біля 100 лікарів-педіатрів, терапевтів, сімейних лікарів, неонатологів, анестезіологів і лікарів багатьох інших спеціальностей з усіх областей та столиці України прийняла онлайн-платформа ZOOM, а трансляцію на Фейсбуці та Youtube-каналі загалом подивилось майже 1000 людей!

Доповідь чл.-кор. НАМН України, професора, завідувача кафедри педіатрії № 1 Одеського національного медичного університету М. Л. Аряєва була присвячена останнім оновленням з проблеми Covid-19 у дітей. Слухачі дізналися особливості коронавірусної інфекції у дітей, алгоритми діагностики та лікування. Інформація ґрунтувалася на новітніх зарубіжних дослідженнях, посібниках та рекомендаціях, а також останніх статистичних даних світу й України.

У другій половині семінару прозвучала доповідь доцента кафедри педіатрії № 1 Ю. В. Десятської «Нове у харчуванні здорової та хворої дитини». Слухачі отримали новітню інформацію про грудне вигодовування та збалансоване харчування.

По закінченню доповіді учасники вебінару мали можливість задавати питання і отримувати вичерпні відповіді, спілкуватися в чаті.

В кінці вебінару, проведеного на безкоштовній основі, учасники пройшли тестовий контроль і отримали електронні сертифікати, що підтверджують їхню участь в онлайн семінарі.

Одеська Асоціація лікарів педіатрів і неонатологів дякує всім учасникам вебінару за активну участь!

Бережіть себе і своїх близьких !!!