Читання імені професора Олександра Зелінського

На базі Одеського національного медичного університету відбулась II міждисциплінарна науково-практична конференція з міжнародною участю «Читання ім. професора Олександра Зелінського. Перинатальна і репродуктивна медицина в фокусі «4П» концепції системи охорони здоров’я».

Організаторами заходу стали Міністерство охорони здоров’я України, Асоціація акушерів-гінекологів України та Одеський національний медичний університет. В роботі конференції прийняли участь більше 500 учасників з України, Молдови, Словаччини, Ірландії. Формат заходу — гібридний (онлайн/оффлайн на платформах YouTube та ZOOM).

Учасниками конференції були представники сфери практичної охорони здоров’я, керівники лікувальних установ та органів управління охорони здоров’я, завідувачі кафедр, ординатори, аспіранти.

Було представлено більше 50 доповідей на актуальні теми з акушерства та гінекології, перинатології, анестезіології, інтенсивної терапії, репродуктології, ендокринології, сімейної медицини, хірургії, інфектології тощо.