Чемпіонське тренування з зірками: Дмитром Марченко та Стояновою Катериною

5 лютого 2020 року в спортивному комплексі ОНМедУ відбулося чемпіонське тренування з зірками: Дмитром Марченко — майстром спорту з бодібілдингу, Абсолютним переможцем Чемпіоната Південного Регіону з бодібілдингу, Чемпіоном України з бодібілдингу, Учасником чемпіонатів Світу 2018 і 2019 років, та Стояновою Катериною — майстром спорта міжнародного класу, бронзова медалістка в категорії «фітнес-бікіні до 169 см».

Спортсмени розповіли про основи позування на змаганнях, їх особливу дієту та правила здорового харчування, поділилися своїми «зірковими секретами». Студенти охоче брали участь в спілкуванні, запитували у професіоналів те, що їх цікавило. Захід пройшов у чудовій теплій атмосфері. Хочемо виразити велику подяку кафедрі фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання та валеології та її завідуючій, професору, д.мед.н. Юшковській О.Г. за таку можливість поспілкуватися із відомими у світі спортсменами та дізнатися цікавих новин про здоровий спосіб життя!