Центр тестування при МОЗ України “проведення анкетування”

Центр тестування з 17.09.2020 по 01.10.2020 проводить опитування серед викладачів та студентів, щодо організації іспитів «КРОК».

Дане дослідження спрямоване на виявлення проблем, пов’язаних із підготовкою та складанням єдиного державного кваліфікаційного іспиту та ліцензійного інтегрованого іспиту і пошуку можливих варіантів їх вирішення.

Опитування є добровільним та анонімним, його результати будуть узагальнені та використані для поліпшення та удосконалення роботи Центру тестування.

Просимо Вас відповісти на питання анкети максимально відверто. Ми раді кожному учаснику і будемо вдячні Вам за рішення долучитись до опитування. Чим більш об’єктивними будуть ваші відповіді, тим більш достовірними будуть результати нашого дослідження, що дозволить нам разом максимально покращити якість ЄДКІ та ліцензійних іспитів.

Просимо особисто долучитися до анкетування та сприяти у проведенні опитування співробітників та студентів Вашого закладу вищої освіти.

Сподіваємось на плідну співпрацю та дякуємо Вам заздалегідь.

Анкета для викладачів доступна за посиланням

Анкета для здобувачів (мова навчання – українська)

Анкета для іноземних здобувачів (мова навчання – російська)