Доступ до електронних навчальних видань на платформі Vilibri

Восени 2022 року в Україні почали навчальний рік в умовах війни. Ще один виклик всім нам. Знаємо, що багато студентів сьогодні проходять навчання дистанційно і це ускладнює користування фондами бібліотек, які за останні роки були достойно наповнені спільними зусиллями Вашими, фахівців бібліотек, авторів та видавництв.

Зараз кожен українець докладає зусиль на своєму фронті. Професор Василь Гаврилович Бардов та професор Сергій Тихонович Омельчук, які стали ініціаторами і меценатами безкоштовного доступу до книг, в співпраці з видавництвом «НОВА КНИГА» пропонують легальний доступ викладачам і студентам ввіреного Вам навчального закладу до таких навчальних видань:

Гігієна та екологія: підручник / за загальною редакцією члена-кореспондента НАМН України, професора В. Г. Бардова – Вінниця : Нова Книга, 2020

Hygiene and Ecology: textbook / за загальною редакцією члена-кореспондента НАМН України, професора В. Г. Бардова – Вінниця : Нова Книга, 2022

Ці підручники стали першими книгами, доступними на платформі Vilibri, і студенти українських вишів вже сьогодні можуть отримати доступ до них з будь-якого куточку світу. Підручники забезпечать вивчення дисципліни і успішне проходження студентами OSCE-2 і ліцензійного іспиту КРОК-2, оскільки книги містять нові дані, що увійшли до державних випускних випробувань.

Як користуватися платформою українською див. тут

English user guide here