КУРС ПІДГОТОВКИ ДО КРОК В ОНМедУ

БЛІЦ КРОК – початок вже восени!

Одеський національний медичний університет пропонує курс підготовки БЛІЦ КРОК для здобувачів вищої освіти, який допоможе вам якісно підготуватися до ліцензійних іспитів КРОК-1 та КРОК-2. Цей курс розроблений спеціально для студентів, які навчаються за спеціальностями «Медицина», «Стоматологія» та «Фармація». Програма курсу включає в себе безліч переваг.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ КУРСУ:

1. Якісна підготовка до ліцензійних іспитів:
    • Курс БЛІЦ КРОК розроблений з урахуванням усіх вимог іспитів КРОК-1 та КРОК-2, що є обов’язковими для здобувачів медичної освіти в Україні.
    • Програма курсу охоплює всі ключові дисципліни, необхідні для успішного складання іспитів, такі як анатомія, фізіологія, біохімія, мікробіологія, патологія тощо.
  2. Поглиблення знань з основних дисциплін:
    • Програма курсу передбачає глибоке вивчення та повторення матеріалу за основними дисциплінами, що викладаються у рамках університетської програми.
    • Заняття включають інтерактивні лекції, практичні завдання, тестові тренінги та роботу з базами даних типових питань для іспитів КРОК.
  3. Підвищення рівня підготовки для складання іспиту:
    • Викладачі курсу допоможуть вам покращити знання та вдосконалити навички необхідні для успішного складання іспитів.
    • Малокомплектні групи дозволяють викладачам приділяти увагу кожному студенту, розбирати складні теми та відповідати на індивідуальні питання.

ФОРМАТ НАВЧАННЯ:

OFFLINE режим: Заняття проводяться в аудиторіях університету, що дозволяє студентам повністю зосередитися на навчанні в комфортній обстановці без відволікань.

Використання інтернет-ресурсів: Додатково до OFFLINE-занять курс пропонує доступ до різноманітних інтернет-ресурсів, тестових завдань та навчальних матеріалів, що допомагають закріпити знання та відслідковувати власний прогрес.

ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД:

Навчання на курсі підготовки БЛІЦ КРОК в Одеському національному медичному університеті здійснюється під керівництвом висококваліфікованих викладачів, які мають багаторічний досвід роботи у сфері медичної освіти та підготовки до ліцензійних іспитів КРОК. Викладачі курсу знайомі з форматом і структурою тестів КРОК-1 і КРОК-2, що дозволяє їм зосереджуватися на тих аспектах навчання, які мають вирішальне значення для успішного складання іспитів.

Викладачі мають багатий досвід підготовки студентів, багато з яких успішно склали іспити КРОК з високими балами. Викладачі регулярно оновлюють свої навчальні матеріали, щоб відповідати останнім змінам у програмі іспитів та найкращим практикам.

Під час занять викладачі використовують реальні клінічні випадки для аналізу та обговорення, що допомагає студентам зрозуміти, як теоретичні знання застосовуються на практиці. Цей підхід сприяє розвитку критичного та клінічного мислення, що є важливими навичками для майбутніх лікарів. Заняття включають регулярні тренування з вирішення тестових завдань, схожих на ті, що входять до іспитів КРОК. Це допомагає студентам адаптуватися до формату тестів і навчитися правильно розподіляти час на іспиті. Після вирішення завдань викладачі проводять детальний аналіз помилок, пояснюючи, як уникнути їх у майбутньому.

ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС?

Для отримання більш детальної інформації та реєстрації на курс, ви можете перейти за відповідним посиланням, наданим університетом, або звернутися безпосередньо до навчального відділу Одеського національного медичного університету.

Тривалість курсів – 10 тижнів.

Навчання платне.

Прийом документів на підготовчі курси за адресою Ольгіївська, 13 (кабінет № 2).

Цей курс стане чудовою можливістю для студентів, які прагнуть успішно скласти ліцензійні іспити та побудувати успішну кар’єру в галузі медицини! Чекаємо на Вас!