Лікар має бути здоровим!

Жвавим та емоційним став захід з нагоди Дня фізичної культури і спорту України, що пройшов у спорткомплексі Одеського національного медичного університету.

Це вже давня традиція, яку підтримує кафедра фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання, наполягаючи на тому, що фізична культура та спорт повинні стати невід’ємною частиною підготовки майбутніх лікарів, особливо в такі складні часи, коли наша країна переживає війну і для кожного з нас щоденна психологічна тривога і стрес стають супутниками життя.

Студентів різних курсів та інтернів привітали проректор з науково-педагогічної роботи, доктор медичних наук, професор Костянтин Талалаєв, завідувачка кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання, доктор медичних наук, професор Ольга Юшковська і представники викладацького колективу кафедри.