Cерія семінарів «Академічна доброчесність: просто про складне»

13 вересня 2024 року в Одеському національному медичному університеті було розпочато серію семінарів з популяризації принципів академічної доброчесності серед здобувачів, викладачів і науковців університету «Академічна доброчесність: просто про складне».

Перша зустріч з академічної доброчесності відбулася для магістрантів фармацевтичного факультету, де здобувачі та викладачі були ознайомлені з правилами та принципами академічного письма. Здобувачам були представлені інформаційні матеріали, які направляють на траєкторію чесності й сумлінності в освітньому й науковому процесах. Семінар спрямований на формування етичних якостей, які мають бути притаманні усім учасникам освітнього процесу.

Наразі здобувачі фармацевтичного факультету працюють над написання магістерських робіт і підхід до формування власних наукових здобутків на принципах академічної доброчесності стане запорукою їхньої якісної освіти.