7 вересня 2020 року доценту кафедри дерматології та венерології Миколі Єгоровичу Охтишкіну виповнюється 85 років!

Співробітники кафедри від щирого серця вітають ювіляра і бажають своєму вельмишановному колезі міцного здоров’я і всього найкращого.

Микола Єгорович народився у важкі передвоєнні роки. З війни не повернувся його батько. Подолавши складний шлях, у 1958 році лейтенант медичної служби Воєнно-Морського Флоту, військовий фельдшер Охтишкін став студентом Одеського медичного інституту ім. М. І. Пирогова. В 1964 році отримав диплом лікаря. З 1967 року все життя Миколи Єгоровича назавжди пов’язане з Одеським медуніверситетом. Почуття високої відповідальності й цілеспрямованість помножені на неабияку працездатність — ось ті якості, що дозволили Миколі Єгоровичу стати чудовим лікарем і чудовим викладачем. Він користується глибокою повагою своїх колег, учнів і  пацієнтів.

Микола Єгорович чи не найстаріший співробітник нашого університету. Він зустрічає свій ювілей з властивим йому почуттям оптимізму. Впевнені, що до наших привітань приєднаються сотні колег і тисячі учнів дорогого ювіляра.