До 65-річчя від дня заснування стоматологічного факультету ОНМедУ

Відбулася науково-практична конференція з всеукраїнською участю «Актуальні питання стоматології : до 65-річчя від дня заснування стоматологічного факультету ОНМедУ».

Програма науково-практичної конференції

Тези стомат конференції 2023

«Актуальні питання стоматології» до 65-річчя від дня заснування стоматологічного факультету ОНМедУ 19.09.2023, м. Одеса

Конференція включена до Переліку заходів Безперервного професійного розвитку (код заходу 5503320).

Організатори конференції: стоматологічний факультет Одеського національного медичного університету МОЗ України.

ЗАГАЛЬНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

– історії розвитку стоматології в Україні

– сучасні досягнення стоматологічної науки в Україні

– сучасні особливості викладання стоматологічних клінічних дисциплін у медичному виші

актуальні проблеми стоматології.

До участі у конференції запрошуються доктора і кандидати наук, наукові співробітники, спеціалісти медичних профілів, пошукачі вчених ступенів, викладачі, аспіранти, магістранти, студенти.

У конференції візьмуть участь провідні вітчизняні вчені, лікарі-стоматологи-ортопеди, терапевти, хірурги, ортодонти, дитячі стоматологи, пародонтологи, загальні стоматологи, оториноларингологи з усіх регіонів України.

Робоча мова: українська.

Офіційний сайт конференції

За результатами конференції протягом 10 днів планується електронне видання Збірнику матеріалів науково-практичної конференції з всеукраїнською участю «Актуальні питання стоматології : до 65-річчя від дня заснування стоматологічного факультету ОНМедУ».

ОСНОВНІ ЗАХОДИ

9:00-9:30 Реєстрація учасників

9:35 Урочисте відкриття

Вступне слово організаційного комітета

10:00 Пленарне засідання

13:30 Закриття конференції.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Голова: Вальда Володимир Володимирович – декан стоматологічного факультету, к.м.н., доцент.

Члени комітету:

Шнайдер Станіслав Аркадійович –  Доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, член-кор. НАМН України, директор Державної установи «Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії Національної Академії медичних наук України», завідувач кафедрою загальної стоматології Одеського національного медичного університету, Віце-президент асоціації стоматологів України, голова комісії з наукових питань, головний редактор журналу «Вісник стоматології», нагороджено медаллю «25-річчя незалежності України», нагороджено Орденом «За заслуги» III ступеня, автор більш ніж 250 наукових робіт.

Скиба Василь Яковлевич – Завідувач кафедри терапевтичної стоматології Одеського національного медичного університету, доктор медичних наук, професор, Член атестаційної комісії НАМН України, член експертної комісії по стоматології МОЗ України, Заслужений лікар України.

Гулюк Анатолій Георгійович – завідувач кафедри хірургічної стоматології Одеського національного медичного університету, керівник центру реабілітації дітей з вродженими дефектами обличчя ДУ «Інститут стоматології НАМН України”, доктор медичних наук, професор. Основний напрямок наукової діяльності:  розробка нових методів відновлення верхньої губи та піднебіння при вроджених їх розщілинах. Є членом вчених рад ОНМУ та ДУ «Інститут стоматології НАМН України», спеціалізованої вченої ради по захисту докторських дисертацій Інституту. Входить до складу редколегії журналів «Вісник стоматології» (Одеса), «Дентал клуб» (Харків), голова проблемної комісії «Стоматологія» при ОНМУ, є членом Асоціації стоматологів України, Асоціації імплантологів України, асоціації International Congress of Oral Implantologist (USA).

Рожко Павло Дмитрович –  Заслужений лікар України, д.мед.н. , професор, завідувач кафедри ортопедичної стоматології Одеського національного медичного університету.

Горохівський Володимир Несторович –  д.м.н., професор, завідувач кафедри ортодонтії Одеського національного медичного університету, старший науковий співробітник.

Дєньга Оксана Василівна – заслужений лікар України, завідувач відділу епідеміології та профілактики основних стоматологічних захворювань, стоматології дитячого віку та ортодонтії ДУ «Інститут стоматології та щелепно-лицевої хірургії НАМН України», член IAPD, член ICD, член робочої групи ERO – Prevention, член Європейської асоціації громадського стоматологічного здоров’я . Президент Асоціації гігієністів зубних України, завідувач кафедри стоматології дитячого віку Одеського національного медичного університету, д.м.н., професор.

Пухлік Сергій Михайлович – д.м.н, професор Лікар вищої категорії, експерт МОЗ з оториноларингології, голова товариства оториноларингологів Одещини, голова обласної асоціації алергологів, член Президії Українського товариство оториноларингологів, член Президії алергологів України, голова української асоціації ринологів, член Європейської асоціації ринологів, член Європейської асоціації алергологів, імунологів та імунореабілітологів, завідувач кафедри оториноларингології Одеського національного медичного університету.

Модератор:

Дєньга Анастасія Едуардівна – д.мед.н. , професор кафедри ортодонтії.

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ:

9.35 – 10.00

Відкриття конференції, привітання учасників

10.00 – 10.20

10.20 – 10.40

10.40-11.00

Крикляс Володимир Генрихович – доцент кафедри хірургічної стоматології ОНМедУ, к.мед.н.

11.00 – 11.20

Івченко Наталія Анатоліївна– доцент кафедри терапевтичної стоматології ОНМедУ

11.20 – 11.40

Коновалов Микола Федорович – доцент кафедри стоматології дитячого віку, к.мед.н.

11.40 – 12.00

Шпак Сергій Васильович – асистент кафедри стоматології дитячого віку ОНМедУ, к.мед.н., завідувач медичним центром дитячого стоматологічного здоров’я університетської клініки ОНМедУ

12.00 – 12.20

Гороховський Владислав Васильйович– доцент кафедри стоматології дитячого віку ОНМедУ, к мед.н.

12.20-12.40

Педченко Дар’я Миколаївна– аспірант кафедри хірургічної стоматології ОНМедУ